Oriflame wyprzedaż katalog 6 2021


Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Oriflame wyprzedaż katalog 6 2021 oferta dodatkowa Polska

Specjalnie dla naszych aktywnych nabywców, w dodatkowej ofercie Oriflame 6 2021 Polska, mała grupa towarów dla supercenarów została przygotowana! Kosmetyki, perfumy i akcesoria można kupić za pomocą rabatów do 70%! Pospiesz się do wyczerpania zapasów dokonać opłacalnych zakupów!

Nie można oprzeć się pokryciu z okładki! Woda toaletowa Glow Northern z aromatem melonowym, pomarańczowym i orzechami laskowymi kosztują teraz tylko 29,99 zła. W tej samej cenie weź męskie aromaty lidera i skały lodowej. 50% zniżki jest oferowany do golenia pianki na północ dla mężczyzn. W tej kwestii jest wiele korzystnych sugestii pielęgnacji skóry, takich jak Miłość Nature Face Maski 4,99 zła., Oczyszczając Royal Velvet Agent na 22,99 zła. Oraz kilka produktów z serii Optimals z 55% zniżkami! Grand Zniżki na kremach, mydło i żele prysznicowe. Należy pamiętać, że przy zakupie proszków w Giordani Gold Balls, podstawa do tworzenia MASEUP GG Master Creation będzie kosztować tylko 9,99 zła!

Nie przegap wyjątkowej szansy na zakup kosmetyków w niskich cenach! Polerki do paznokci po cenach od 6,99 zła. I szminki z 1,99 zła! GG Chic Proszek można kupić z 70% zniżki, a jeden proszek korekcyjny tylko 12,99 zła. Ogromne rabaty Tym razem na Łańcuszkach do rzęs Jeden, Szablony do Makijażu Brwi, Kosmetyków, Męskie i Kobiet i Washcloths. Całe dwie strony broszur są poświęcone biżuterii, dzięki czemu możesz wybrać wieczorne lub codzienne dekoracje z rabatami od 40-50%! Całkowita 49,99 zła. Teraz jest oryginalna buntownik torebki. Możesz być zainteresowany szalikami, szalami, portfeli, kapciami domowymi i innymi opłatnymi ofertami tego problemu! Na sezon letni, okulary przeciwsłoneczne są istotne w okrągłym ramie dryfu Retro za 27,99 zła. Lub okulary z Lampart Rim Adam za 24,999 złotych!