Kontakty z serwisem Orifstyle.pl

Nazywam się Anya, ja i mój zespół niezależnych partnerów firmy kosmetycznej Oriflame reprezentujemy serwis Orifstyle.pl. Od ponad 5 lat pomagamy wszystkim, którzy chcą dołączyć do ogromnej rodziny szwedzkiej marki Oriflame!

Chętnie pomożemy również Tobie bez problemu dołączyć do naszego przyjaznego zespołu!

  • Pomożemy Ci w uzyskaniu osobistego numeru rejestracyjnego i hasła dostępu do konta osobistego (w Oriflame oraz członkostwo w Klubie).
  • Podpowiemy Ci, jak złożyć pierwsze zamówienie w Oriflame z 20% rabatem.
  • Pomożemy Ci zapłacić i otrzymać pierwsze zamówienie.
  • Będziemy na bieżąco informować Cię o wszystkich zniżkach i wspaniałych ofertach w Oriflame.

Ponieważ pracujemy przez Internet, łatwo będzie się z nami skontaktować. Możesz do nas napisać maila na adres administrator@Orifstyle.pl.

A jeśli jesteś zarejestrowany na Facebooku i masz własną stronę, możesz dodać nas do znajomych i zadać dowolne pytanie, które Cię interesuje – https://www.facebook.com/pani.oriania.

Zwróć uwagę, że katalogi Oriflame są dostępne na naszej stronie internetowej od 2019 roku i są tam regularnie publikowane, więc zawsze możesz przejrzeć aktualny katalog Oriflame 2023 i złożyć zamówienie na towary z niego z 20% rabatem.

Możesz również zaplanować zakupy produktów z następnego katalogu Oriflame, który będzie ważny od razu po aktualnej ofercie.

Nie zapomnij odwiedzić strony z najnowszymi mini-katalogami, które również są regularnie aktualizowane na naszej stronie i dają możliwość zaoszczędzenia jeszcze większej kwoty. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania – zespół strony Orifstyle.pl