Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Oriflame katalog Norrsken 2023 Polska online

Kolekcja biżuterii Norrsken Oriflame 2023 symbolizuje całe piękno i tajemnicę skandynawskiej przyrody, szczególnie zimą, kiedy śnieg odbija całą grę zorzy polarnej i kamieni półszlachetnych.

Broszka w kształcie kwiatka wykonana jest z mosiądzu pokrytego różowym złotem. W środku błyszczy fasetowany kwarc różowy, a misterne detale broszki są inkrustowane błyszczącymi kryształami. Kolczyki, naszyjnik, pierścionek, bransoletka i zegarek wykonane są w tym samym stylu. Tak wykwintny komplet podkreśli Twoje niezrównane piękno i kobiecość. Leśne kolczyki i naszyjnik inspirowane są leśną naturą. Kolczyki i zawieszka w kształcie żołędzi, wykonane z kamienia tygrysie oko. Jej odcienie bursztynu i cynamonu prezentują się bardzo elegancko. Co ciekawe, zawieszki z kolczyków można zdjąć i nosić tylko pierścionki. Przepyszna biżuteria prezentuje się bardzo elegancko. Główną cechą bransoletki, kolczyków, pierścionków i naszyjnika jest kamień Granat, czerwony jak płomień ognia. Wszystkie części metalowe wykonane są z mosiądzu pokrytego różowym złotem.

Biały topaz, który jest symbolem nadziei, miłości i szczęścia i jest głównym elementem kolekcji Shimmering. Ta biżuteria jest idealna do romantycznego wyglądu. Sprawdź naszyjnik i kolczyki Precious w różowym złocie z naturalnymi fasetowanymi spinelami. Pełne wdzięku bukiety złota z czarnymi kamieniami prezentują się świetnie! Lodowata biżuteria z białym topazem i niebieskimi kryształkami zachwyci Cię od pierwszego wejrzenia! Nie sposób nie zakochać się w biżuterii Sparkling z ametystem. Kolczyki, naszyjniki i pierścionki inspirowane są najnowszymi zimowymi kwiatami, które kwitną na zboczach skandynawskich gór. Elegancki zegarek Drop pasuje do każdego stylu. Tarcza przypomina zorzę polarną, otoczoną połyskującymi kamieniami, a pleciona bransoletka harmonijnie uzupełnia ten wspaniały projekt.