Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Magazyn business & beauty 9 2020 Polska Oriflame

Nowe wydanie mini-katalogu nr 9 Business & Beauty autorstwa Sweden 2020 Polska zawiera dla Ciebie najlepsze oferty, w tym prezentację nowego zapachu! Zwróć uwagę na wskazówki dotyczące rozwoju biznesu i rekomendacje dotyczące nowych, a także zyskownych promocji!

Na pierwszych stronach znajduje się ciekawa oferta – kupując TOP5 prezentowanych produktów, natychmiast zarabiasz 30BB. Wśród nich jest nowa woda toaletowa Tropical World Sorbet Friends World, zamawiając nowość, którą otrzymujesz prezenty! Wskazówki dotyczące sprzedaży pomogą Ci łatwo zaoferować ten zapach znajomym. Skomentuj kluczowe uwagi i porozmawiaj o innych produktach z tej serii przedłużaczy zapachów, takich jak żel pod prysznic i balsam do ciała Friends World Tropical Sorbet. Możesz również skorzystać z korzystnej oferty zakupu jednocześnie trzech produktów z nowej serii Baby O za jedyne 54,99! Fundusze te można zaoferować przyszłym matkom i tym, które niedawno urodziły dziecko. Sprawdź zalety tej serii, aby z powodzeniem wdrożyć te produkty!

Jak zawsze opłacalna promocja Wellness! Kupując dwa kompleksy witaminowe, otrzymujesz trzeci w prezencie. Wybierz produkt i podaj jego kod w zamówieniu. Jeśli Twoim celem są naprawdę dobre pieniądze, w mini-katalogu znajdziesz dobre rekomendacje, na przykład sprzedaż produktów w parach. Oferując krem ​​do stóp, polecam również odświeżający spray. Pokazując krem ​​z filtrem, doradzaj klientowi, aby zamawiał krem ​​po opalaniu. W ten sposób podwajasz sprzedaż. W przystępnej cenie możesz zamówić męski zapach Giordani Gold Notte i Volare Forever za jedyne 34,99 każdy! Zestaw pięciu produktów w ofercie jest oferowany za jedyne 39,99! Pospiesz się, liczba zestawów jest ograniczona!

Jeśli osiągnąłeś minimum 300BB w zamówieniu z katalogu nr 9, masz szansę na grilla elektrycznego za jedyne 19,90! Nie powinieneś przegapić takiej okazji! Sprawdź warunki kolejnej letniej promocji na stronach 28-29 i możliwość zdobycia super nagród! A jeśli dopiero zaczynasz lub myślisz o rejestracji w Oriflame, wskazówki i rekomendacje na ostatnich stronach tego katalogu pomogą ci zrobić pierwsze kroki. I oczywiście szczególnie zainteresuje Cię specjalna oferta zamówienia nowego katalogu Oriflame nr 10 oraz samego katalogu, abyś mógł znaleźć jeszcze więcej klientów i zwiększyć sprzedaż!