Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Magazyn business & beauty 8 2021 Polska Oriflame

Przedstawiamy naszym gościom najnowszą edycję katalogu Oriflame Business & Beauty by Sweden 8 2021 Polska. Zawiera informacje o nowych produktach, ofertach dla biznesu, opisuje warunki promocji, przydatne pomysły na promocję biznesu oraz inne informacje dla aktywnych przedstawicieli firmy.

Zdobądź od razu 39 punktów i zamów TOP5 produktów, w tym nową serię Optimals Urban Guard 3D i wodoodporny tusz do rzęs THE ONE Wonder Lash. Dla biznesu obowiązuje promocja na nową linię Urban Guard 3D – przy zakupie trzech produktów naraz otrzymasz 50% rabatu! Również w katalogach Oriflame 8-9 znajduje się kolejna atrakcyjna promocja na produkty Optimals, w jej ramach można dostać luksusowy skuter miejski za jedyne 69,99 zł! Co ciekawe, kupując trzy nowe tusze do rzęs Wonder Lash od marki THE ONE, czwartą otrzymasz w prezencie! Przy zakupie dwóch wód perfumowanych Possess The Secret cena jest automatycznie obniżana.

Jak rozwijać swój biznes z Norrsken? Ta broszura zawiera przydatne wskazówki, które pomogą Ci skutecznie sprzedawać tę ekskluzywną biżuterię. Na przykład możesz nosić tę biżuterię, publikować w mediach społecznościowych i opowiadać klientom o używanych przez nich kamieniach naturalnych. Chcesz kupić produkty NovAge Pro Ceuticals z 50% rabatem? Następnie dołącz do zamówienia dwa produkty. Złóż ekskluzywne zamówienie na nowe produkty z kolejnego katalogu Oriflame 9 2021 Polska.