Magazyn business & beauty 8 2020

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Magazyn business & beauty 8 2020 Polska Oriflame

W katalogu Oriflame „Biznes i uroda po szwedzku” 8 2020 zostały wybrane dla Ciebie i Twojej firmy najlepsze oferty i promocje! Zwróć uwagę na propozycję otrzymywania dodatkowych bonusów przy zamawianiu produktów z katalogu TOP 5, a także produktów Wellness i NovAge!

Sprawdź szczegółowe informacje o nowości Oriflame – tusz do rzęs z efektem kocich oczu The ONE Tremendous, nawiasem mówiąc, cena dla konsultanta wynosi tylko 19,99! Okazuje się, że tusz ta ma specjalną szczoteczkę i formułę na bazie wosku pszczelego, która tworzy atrakcyjny efekt kocich oczu! Tabela zawiera zalecenia dotyczące sprzedaży tuszu do rzęs i interakcji z klientami, biorąc pod uwagę ich cechy i życzenia. I oczywiście oferta biznesowa! Zamawiając jednocześnie pięć tuszy, otrzymujesz perfumowaną wodę So Fever Together Her za darmo!

Katalog zawiera trzeci z kolekcji zapachów Joyce – wodę toaletową Joyce Turquoise i ponownie korzystną ofertę zakupu dwóch zapachów za jedyne 39,99! Zalecamy również zapoznanie się z warunkami letniego programu lojalnościowego, aby z zyskiem zakupić eleganckie akcesoria i mieć możliwość zamówienia dwóch perfum Eclat ze zniżką!

Firma Oriflame oferuje poszerzenie swojej wiedzy na temat produktów zdrowotnych i odnowy biologicznej, a także zaprasza na wyjątkową wycieczkę! Dołącz do losowania na uczestnika trzydniowej wycieczki na południe Szwecji, gdzie otrzymasz porady dotyczące biznesu i zdrowego stylu życia, weź udział w szkoleniach i wykładach w Centrum Badań Medycznych Igelösa! Możesz uzyskać dobre porady biznesowe z artykułu w katalogu na temat naturalnych składników używanych w naszych produktach. Ta wiedza pomoże Twoim klientom docenić jakość i wysokie standardy przy tworzeniu każdego produktu! Jesteśmy pewni, że spodoba ci się kusząca oferta otrzymania torebki na ramię za jedyne 1 zł przy zamawianiu dowolnego produktu NovAge zgodnie z katalogiem nr 8! Możesz również zamówić gotowe zestawy w doskonałej cenie, do Twojej dyspozycji są dwa zestawy po 49,99! I oczywiście przeczytaj warunki otrzymywania nagród i wyróżnień za aktywność w katalogu Oriflame 8 2020!