Magazyn business & beauty 4 2022


Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Magazyn business & beauty 4 2022 Polska Oriflame

W nowym wydaniu katalogu Business & Beauty by Sweden 4 2022 Polska przyjrzysz się bliżej nowej serii NovAge Skinrelife dla skóry wrażliwej, jak oferować nowości swoim klientom i zwiększać sprzedaż. Weź udział w specjalnych promocjach dla Przedstawicieli z dużymi zamówieniami, aby zaoszczędzić na zestawach i akcesoriach kosmetycznych!

Reprezentanci, którzy spełnią warunki promocji opisane na stronie minikatalogu Oriflame, będą mogli otrzymać szykowną walizkę podróżną w super cenie. Zaoferuj swoim klientom biżuterię z nowej wiosennej kolekcji Norrsken. Motywy kwiatowe, kryształy i kamienie naturalne dodadzą uroku obrazowi. Weź udział w akcji środków z serii Baby O, przy zakupie dwóch lub trzech produktów otrzymasz rabat! Kupując nowy podkład tonalny CC SPF 25 Giordani Gold w ilości dwóch sztuk otrzymasz rabat nawet do 25%! Ta nowość doskonale nawilża skórę, ukrywa niedoskonałości i odbija światło. Dla biznesu przydadzą Ci się nasze nowości – zestawy próbnych próbek z 40% rabatem! Zaoferuj swoim klientom nasze zapachy premium, daj próbki, wprowadzaj nowe produkty, a Twoja sprzedaż znacząco wzrośnie!

Dowiedz się na stronach katalogu, jak Klubowicze spotkali się z Sonyą Bogosevich, jedną z najlepszych aktorek teatralnych i filmowych w Polsce. Masz tylko jeden dzień na zakup naszych legendarnych zapachów Love Potion So Fever Him za jedyne 19,99 zł, jeśli Twoje zamówienie wynosi co najmniej 50 punktów w dniu 1.03.2022. Sprawdź zmiany w zamawianiu, to znacznie uprości tę procedurę, zwłaszcza w przypadku pandemii. Możesz również dowiedzieć się, jakie rabaty otrzymasz przy określonej liczbie punktów. Kup niebieskie etui na biżuterię Norrsken w ekskluzywnej cenie, jego cena promocyjna to tylko 39,99 zł.