Magazyn business & beauty 4 2021


Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Magazyn business & beauty 4 2021 Polska Oriflame

W nowym numerze Oriflame Business & Beauty by Sweden 4 2021 Poland dowiesz się o nowościach firmy, będziesz mógł dowiedzieć się więcej o nowościach i promocjach promujących Twój biznes.

Aktualny katalog Oriflame przedstawia nową linię pomadek 5 w 1 z metalicznym efektem THE ONE Color Stylist. W kolekcji jest tylko 10 odcieni, ale w pełni odpowiadają one modowym trendom nowoczesnego makijażu. Pomadka nadaje bogaty, długotrwały kolor z metalicznym połyskiem, jest w stanie zatrzymać wilgoć, odżywić i zmiękczyć skórę ust, a kremowa konsystencja zapewnia łatwy poślizg i równomierną aplikację. Twoi klienci na pewno polubią ten nowy produkt, więc skorzystaj z promocji i kup kilka odcieni naraz, aby otrzymać rabat!

Należy pamiętać, że popularny wielofunkcyjny krem ​​do twarzy The ONE A-Z Hydra SPF 30 ma nowy projekt opakowania, stał się bardziej nowoczesny. Lekka, lekka konsystencja, doskonale wyrównuje koloryt skóry i chroni przed promieniami UV. Powiedz swoim klientom, jakie może być niebezpieczeństwo ekspozycji na słońce i jak kremowy ton może chronić je przed fotostarzeniem. Wygląd North For Men Intense Body Spray stał się bardziej stylowy i męski, ale jego ekscytujący orientalny zapach z nutami ananasa, lawendy i cisa pozostaje niezmieniony. Prowadzona jest kampania na produkty NovAge i Wellness, składaj zamówienia na kompleksy i otrzymuj prezenty! Pośpiesz się i kup eleganckie zapachy męskie i damskie po obniżonej cenie – masz na to tylko 24 godziny! Popularne zestawy produktów są dostępne w dobrej cenie. Dokonuj dużych zamówień, zbieraj punkty, aby otrzymać sprzęt AGD w obniżonej cenie i zamawiaj nowości w kolejnym katalogu Oriflame 5 2021 Polska!