Magazyn business & beauty 3 2022


Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Magazyn business & beauty 3 2022 Polska Oriflame

Zachęcamy do zapoznania się z ważnymi informacjami z katalogu Oriflame Business & Beauty by Sweden 3 2022 Polska! W tym magazynie znajdziesz prezentacje nowych produktów, promocje dla partnerów, rekomendacje dotyczące prowadzenia biznesu i wiele innych przydatnych informacji.

Co jest specjalnego w naszym nowym zapachu Possess Absolute? To wyjątkowa kompozycja akordów granatu, bergamotki, jabłka, absolutu osmantusa i akordu drzewa bursztynowego. To połączenie nut jest bardzo wyraziste, a klientom na pewno spodoba się brzmienie nowej wody perfumowanej. Jest promocja dla biznesu na sparowane zapachy Eclat Nuit, kup dowolne dwa zapachy za jedyne 55,99 zł za każdą butelkę. Kupując dwa perfumy Lost in You, również otrzymasz rabat! Kup dwa produkty Pro Ceuticals za 50% taniej! Kupując dwa słoiki kapsułek NovAge Nutri 6, trzeci słoik otrzymujesz gratis! Możesz kupić nowy kompleks NovAge Skinrelief ze zniżką! Produkty te zmniejszają wrażliwość skóry i redukują zmarszczki! Również przy zakupie kompleksów multiwitaminowych Wellness w ilości 3 sztuk otrzymasz 4 w prezencie!

Zapisz się na roczną subskrypcję i otrzymuj próbki każdego katalogu! Wypróbuj nasz nowy krem ​​chroniący przed zimnem Essentials z ekskluzywną zniżką 50%. Poznaj szczegóły CANAL+ Online dla klubowiczów – to przyczyni się do rozwoju Twojego biznesu! Zamów wyłącznie nowość z poniższego katalogu Tender Care z olejem z pestek truskawek.