Magazyn business & beauty 3 2021


Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Magazyn business & beauty 3 2021 Polska Oriflame

W katalogu Oriflame Business & Beauty by Sweden 3 2021 Polska podzielimy się z Tobą informacjami o nowościach w aktualnych i kolejnych katalogach oraz o tym, jak z sukcesem sprzedawać produkty naszym klientom.

Nowa matowa pomadka THE ONE Ultra Fix pozostaje tylko na ustach! Opowiedz swoim klientom o jego wyjątkowości i super trwałości do 8 godzin! Skorzystaj z oferty dla biznesu, zamów kilka odcieni ze zniżką! Oferowanie produktów NovAge jest łatwiejsze dzięki sondom do próbek i dostępnym dodatkowym materiałom. Należy pamiętać, że został wydany zestaw sondy Skinergize. Kupując dwa opakowania kapsułek NovAge Nutri6, trzecią otrzymasz za jedyne 1 grosz. Kupując kompletny kompleks NovAge z katalogu 3, możesz dodać do zamówienia krem ​​odmładzający do rąk, peeling regenerujący lub żel przeciw wysypce za jedyne 9,90 zł.

Kolekcja biżuterii Norrsken to nie tylko okazja do dodania luksusu swojemu wizerunkowi, ale także do przyciągnięcia nowych klientów! Noś biżuterię podczas spotkań z klientami i podkreśl ich wyjątkowe właściwości oraz naturalne piękno kamieni! Jeśli złożysz zamówienie na produkty Norrsken za 200 zł w katalogu 3, możesz otrzymać rabat na luksusowe etui na biżuterię z niebieskiego aksamitu.

Sprzątanie domu może być prawdziwą przyjemnością! Złóż zamówienie w katalogu Oriflame 3 2021 Polska na co najmniej 320 kulek, a mop parowy Zemler będzie Twój za jedyne 39,90 zł! W promocji bierze udział tylko pierwszych 2000 sprzedawców! Ostatnia strona zawiera nowości z katalogu 4, które możesz dodać do zamówienia od 50BB z katalogu 3. Dzięki temu będziesz mógł dowiedzieć się więcej o nowej pomadce z efektem metalicznym THE ONE Color Stylist, zaktualizowanym Krem AZ Hydra i spray do ciała North For Men Intense.