Magazyn business & beauty 2 2022


Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Magazyn business & beauty 2 2022 Polska Oriflame

W nowym wydaniu katalogu Oriflame Business & Beauty by Sweden 2 2022 Polska dowiesz się, jak stworzyć własną społeczność, uzyskasz więcej informacji o nowych zapachach Eclat Nuit, zapoznasz się z wiosenną kolekcją biżuterii Norrsken, a także będziesz mógł bierz udział w korzystnych promocjach!

Kup sparowane zapachy Eclat Nuit w dowolnej kombinacji w super cenie! Kupując 7 flakonów nowego zapachu, pudełko Crystal Pink dostaniesz za jedyne 19,99 zł! Pudełko z różowego szkła kryształowego ze złotą ramą będzie luksusową ozdobą Twojego domu. Trwa promocja szminki THE ONE Irresistible Touch High Shine. Kup 3 pomadki w cenie 14,99 zł dla każdego! Poinformuj swoich klientów o premierze nowej kolekcji Norrsken. W nowym sezonie położono nacisk na elementy naturalne – kwiaty, owady, liście, aby te dekoracje stały się dla Ciebie źródłem przyjemności i inspiracji. Jak zawsze czeka na Ciebie promocja dla biznesu od marki NovAge. Promocja obejmuje olejek oczyszczający i koncentrat retinolu. Chcesz dostać elegancką walizkę do pracy i podróży? Minikatalog Oriflame szczegółowo opisuje warunki otrzymania tego bonusu.

Zgodnie z warunkami promocji, kupując dowolną mieszankę olejków eterycznych Mind & Mood, możesz kupić dyfuzor z 40% rabatem! Dyfuzor przyczynia się do aktywnego rozprowadzania zapachu w pomieszczeniu oraz nawilża powietrze. Jeśli jesteś aktywny w katalogach Oriflame nr 1 i nr 2, a twoje zamówienia wynoszą co najmniej 125 punktów, to zgodnie z warunkami promocji w katalogu Oriflame nr 3 otrzymasz fajny bonus – bransoletkę Mi Smart Band 5 w specjalnej cenie. Z okazji 55-lecia trwa promocja dla managerów i dyrektorów, a w produkcie dnia uczestniczy luksusowy zapach Amber Elixir. Możesz także wybrać próbki kosmetyków i perfum oraz zamówić nowości z kolejnego katalogu.