Magazyn business & beauty 17 2020


Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Magazyn business & beauty 17 2020 Polska Oriflame

W mini katalogu Oriflame Business & Beauty by Sweden 17 2020 Poland dowiesz się o nowościach firmy, możesz wybrać idealny prezent na zbliżające się święta i wziąć udział w korzystnych promocjach.

Postępuj zgodnie z zaleceniami biznesplanu i zamów 5 oferowanych produktów, aby otrzymać jednorazowo 49 punktów! Nie miałeś czasu zapoznać się z nowościami katalogu nr 17? Zwróć uwagę na luksusową serię produktów Crystologie do higieny ciała i włosów z naturalnymi mikrocząsteczkami ametystu! Lakier do włosów, mydło, żel pod prysznic i kula do kąpieli o perłowym połysku sprawią Ci prawdziwą przyjemność, a owocowo-kwiatowy zapach rozweseli Cię! Kolejna świąteczna nowa seria Milk & Honey Gold o zapachu bursztynu i lawendy może być doskonałym prezentem dla bliskich. Kupując w aktualnym katalogu za 69 zł możesz zachwycić się rabatem na zakup nowych wód perfumowanych i kremów Love Potion. Duży rabat przy zakupie dwóch wód toaletowych Eclat Style, które możesz z zyskiem sprzedać po cenach katalogowych!

Specjalna oferta od NovAge! Kup dowolne dwa kompleksy NovAge, a możesz zamówić lampy lub innowacyjną szczoteczkę do oczyszczania twarzy za jedyne 19,90! Na stronach 16-17 dowiesz się, jak produkty NovAge mogą poprawić cerę – te wskazówki pomogą Ci polecić te produkty swoim klientom. Rozpoczyna się ogromna wyprzedaż zestawów, np. Mydło w płynie do rąk, żel pod prysznic i mydło można kupić za jedyne 23,99, a emolient z granatu i woda toaletowa Born to Fly za jedyne 27,99 zł! Pośpiesz się, liczba zestawów ograniczona! Informacje na temat możliwości nabycia sztućców oraz kompletu garnków i patelni w super cenie znajdziesz na stronach 28-29 minikatalogu Oriflame.