Magazyn business & beauty 16 2020


Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Magazyn business & beauty 16 2020 Polska Oriflame

Zwracamy uwagę na mini-katalog Oriflame Business & Beauty by Sweden 16 2020 Poland zawierający przegląd nowych produktów oraz skuteczne porady wizażystów i sprzedawców. Aktywni sponsorzy będą mogli skorzystać ze specjalnych ofert firmy i otrzymać nagrody oraz dodatkowe rabaty!

Najjaśniejszą nowością w katalogu Oriflame 16 2020 Poland jest woda perfumowana All or Northing w ekskluzywnej designerskiej butelce. Kluczowe nuty wody to super-absolut wanilii z Madagaskaru, magnolia, cytryna i frezja. Kupując dwie butelki otrzymasz rabat i możliwość ich zakupu za 99,99 zł! A kupując od razu 4 butelki z katalogu nr 16 możesz stać się posiadaczem modnej i stylowej kurtki skórzanej w stylu BIKER za jedyne 49,90 zł! Nie przegap również szansy wzięcia udziału w Konkursie i wygraj luksusową sukienkę swoich marzeń od słynnej stylistki. Aby to zrobić, musisz kupić nowy zapach i spełnić jeszcze jeden prosty warunek.

Zwróć uwagę na korzystną ofertę dla biznesu! Kupując dowolny kompleks NovAge, możesz zamówić narzędzie do czyszczenia twarzy za jedyne 24,99. Możesz go używać w domu, dla siebie lub pokazywać podczas prezentacji, spotkań z klientkami i sesji kosmetycznych. Urządzenie powoduje delikatne złuszczanie, lifting, głębokie oczyszczenie porów oraz niwelowanie zmarszczek. W serii Baby O dla niemowląt pojawiły się dwa nowe produkty – krem ​​na pieluchy oraz mleczko do demakijażu. Kupując dwa nowe produkty otrzymasz rabat! Po obniżonej cenie proponowany jest zakup jednocześnie trzech produktów Baby O – żelu myjącego, olejku i balsamu do ciała. Sprzedawaj towary po cenach katalogowych i zarabiaj!

Każda konferencja Oriflame to okazja do nawiązania nowych znajomości, odwiedzenia egzotycznych miejsc, wzięcia udziału w imprezach tematycznych, otrzymania nagród i upominków. Poznaj plany firmy i dowiedz się, jak dostać się na konferencję, aby poszerzyć swoje horyzonty i poprawić efektywność swojego biznesu. Na ostatnich stronach tego numeru opisano również warunki zakupu luksusowych zestawów dań. Jeśli zdobędziesz więcej punktów, możesz w niskiej cenie zamówić zestaw nieprzywierających garnków i patelni, sztućców i szklanek! Nie zapomnij zwrócić uwagi na ostatnią stronę, na której wskazane są nowe pozycje z kolejnego katalogu Oriflame 17 2020 Polska. Zaskocz swoich klientów nową, aromatyczną serią Crystologie i nowym makijażem oczu THE ONE!