Magazyn business & beauty 15 2021


Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Magazyn business & beauty 15 2021 Polska Oriflame

W tym artykule opowiemy o najważniejszych nowościach katalogu Oriflame Business & Beauty 15 2021 Poland. Odkrywaj nowe możliwości biznesowe, korzystaj ze wszystkich zasobów i narzędzi Oriflame, aby stać się skuteczniejszym sprzedawcą!

Z pewnością byłeś pod wrażeniem ogłoszenia wprowadzenia dwóch nowych par Signature! Opowiedz swoim klientom o kluczowych nutach zapachu i możliwości wykorzystania drewnianych ramek na zdjęcia. Kupując dwie butelki otrzymasz rabat! Jeśli Twoje zamówienie nowych produktów osiągnie liczbę 8 sztuk w katalogu Oriflame 15 2021, możesz zostać właścicielem ekskluzywnych torebek Wittchen w super cenie, wydanych z okazji urodzin tej marki. Trwa akcja dla biznesu z udziałem kolejnej nowości – fundacji Giordani Gold Pure Uforia. Kupując dwa produkty, Twój rabat wyniesie 45%!

Czy wiesz, że Oriflame istnieje w Polsce od 30 lat? Przez ten czas wiele się zmieniło, ale wartości firmy pozostały niezmienione! Twoi klienci również powinni być tego świadomi. To wydanie zawiera kilka wnikliwych faktów na temat Beautanicals, Baby O, Love Nature i innych popularnych marek, które wykorzystują naturalne składniki. Przekaż te fakty swoim klientom, aby ich szacunek dla firmy rósł jeszcze bardziej! Nie przegap też swojej ostatniej szansy na udział w Europejskim Szczycie Przedsiębiorczości na Rodos 2022! Nie zapominaj, że masz tylko 24 godziny od wydania tego katalogu, aby zamówić zapach Volare w super cenie! Na ostatniej stronie wyjątkowa oferta – paleta THE ONE za jedyne 79,99 zł! Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby kupić kompletny zestaw do makijażu, który zawiera cień do powiek, cień do brwi, puder, róż, rozświetlacz i bronzer.