Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Magazyn business & beauty 15 2020 Polska Oriflame

Zapraszamy do zapoznania się z minikatalogiem Oriflame Business & Beauty by Sweden nr 15 2020 Polska. Dowiesz się w niej o nowościach firmowych, zdobędziesz wskazówki sprzedażowe, zapoznasz się z nowościami i będziesz mógł wziąć udział w promocjach.

Marka Giordani Gold zaprezentowała nam kilka nowości! Podkład przeciwstarzeniowy z prebiotycznym serum zwiększa nawilżenie skóry i wyrównuje jej koloryt, a nowa korygująca baza pod makijaż rozjaśnia skórę, ukrywając wszelkie niedoskonałości. Na te nowe przedmioty obowiązuje specjalna cena! Kup te dwa produkty za jedyne 39,99 zł! Kolejnym nowym dodatkiem jest tusz do rzęs Giordani Gold Curling z wyjątkowym pędzelkiem do fal dźwiękowych! Kupując trzy, czwarty otrzymasz w prezencie! Sprawdź ofertę specjalną na stronach 8 i 9! Kupując od razu kilka egzemplarzy Giordani Gold Foundation możesz otrzymać portfel lub torebkę w niskiej cenie! Czy wśród twoich klientów są mężczyźni? Następnie możesz kupić dwie butelki Glacier Fire ze zniżką i sprzedać je po cenach katalogowych!

Jak zrobić karierę w Oriflame? Skuteczni liderzy podzielą się z Tobą praktycznymi zaleceniami dotyczącymi budowania zespołu, korzystania z narzędzi biznesowych, rozwoju i osiągania wyników. Poinformuj swoich klientów o nowościach w katalogu Oriflame 16 2020 Polska. Tylko ci, którzy odbiorą zamówienie z katalogu nr 15 o wartości 50 punktów, mają możliwość zamówienia nowej wody toaletowej Northern Glow, zestawu kremów do rąk Joyful Delights oraz pianki do kąpieli Wonderland za jedyne 49,99 zł! Od 13.10.2020 rusza wyprzedaż zestawów promocyjnych w super cenach. Zestawy zawierają Opyimals, emolient, piankę do golenia i wodę toaletową Venture Beyond!