Magazyn business & beauty 14 2021


Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Magazyn business & beauty 14 2021 Polska Oriflame

W katalogu Oriflame Business & Beauty by Sweden 14 2021 Poland dowiesz się szczegółowo o nowościach z aktualnego katalogu i dowiesz się, jak możesz je zaoferować swoim klientom. Weź udział w nowej kampanii zaproszeń i zostań posiadaczem wspaniałych nagród od Oriflame i jej partnerów!

Nowy podkład Giordani Gold Pure Uforia może zdziałać cuda dla skóry, nadać jej blask i ukryć niedoskonałości! Promocja biznesowa – kup dwie podstawowe rzeczy i zdobądź je w super cenie! A kupując od razu 7 nowych podkładów, możesz stać się posiadaczem ekskluzywnego zegarka na rękę, pokrytego różowym złotem i błyszczącymi kryształkami w niskiej cenie! Promocja dotyczy również nowego tuszu do rzęs Giordani Gold Angel Caress, super cena obowiązuje przy zakupie trzech produktów. Promocja wody perfumowanej Divine Exclusive trwa, co trzecia butelka będzie dla Ciebie darmowa! Zaoferuj swoim klientom zestawy przeciwstarzeniowe NovAge, teraz na każdy kompleks obowiązuje dodatkowa zniżka, a dodatkowo otrzymasz dodatkowe 20 punktów! Kompleks Omega 3 Wellness uczestniczy również w promocji dla biznesu – przy zakupie trzech puszek czwartą otrzymasz w prezencie!

W tym numerze możesz również dowiedzieć się o warunkach kampanii rekrutacyjnej i dlaczego Oriflame wybrało Teekanne jako partnera. Aktywny udział na zaproszenie nowych Przedstawicieli otworzy przed Tobą wiele możliwości i super nagród! Sezon jesienny to doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości, zapoznania znajomych z produktami Oriflame oraz przeprowadzenia sesji kosmetycznych. Dowiedz się, jakie zestawy i narzędzia kosmetyczne dla Ciebie przygotowaliśmy!