Magazyn business & beauty 14 2020

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Magazyn business & beauty 14 2020 Polska Oriflame

Mini-katalog Oriflame Business & Beauty by Sweden 14 2020 Poland zawiera najskuteczniejsze wskazówki dotyczące rozbudowy swojej struktury i znajdowania nowych klientów. W tym artykule krótko opiszemy nowości i warunki promocji na opłacalne zakupy!

Z powodu ciągłego stresu i braku snu nawet skóra młodych dziewcząt może stracić zdrowy wygląd, dlatego instytut badawczy opracował nową serię przeciwstarzeniowych preparatów NovAge Skinergise Ideal Perfection. Zaproponuj ten kompleks tym, którzy już wzięli od Ciebie produkty NovAge, dziewczyny w wieku od 20 do 30 lat, opowiedz nam o ulepszonej formule każdego produktu i jego wpływie na skórę. Należy pamiętać, że dla klubowiczów ceny wszystkich kompleksów są obniżone o 35%! A jeśli kupisz dowolne trzy kompleksy NovAge i zaprosisz trzech nowicjuszy, zamawiając z katalogu 15 2020 Oriflame Polska, możesz otrzymać urządzenie na odchudzanie za jedyne 19,90 zł!

Podczas pandemii dezynfekcja rąk może zapobiec wielu zagrożeniom, dlatego wystarczy mieć odkażacz do rąk w sprayu SoftCaress w pracy, szkole lub w innych miejscach poza domem. Spray zabija zarazki, nie wymaga mycia rąk i nawilża skórę. Uwaga na promocję! Kup 3 produkty za 13,99 zł i pięć za 11,99 zł. Cena katalogowa tego produktu to 19,99, więc bardziej opłaca się kupić go od razu dla wszystkich członków rodziny.

Na jednej ze stron minikatalogu dowiesz się, kogo reprezentuje pokolenie Z i jak wykorzystać te informacje do promocji swojej firmy. Okazuje się, że to pokolenie stanowi 25% całej populacji iw przyszłości może stać się znaczącą częścią klientów Oriflame! Czy Twoje zapachy dobrze się sprzedają? Opłacalna oferta biznesowa tylko dla Ciebie! Zamów od razu dwie butelki nowej wody toaletowej Debonair za 69,99, a kupując dla niego dwie wody perfumowane Possess, zapłacisz tylko 91,99! Te zakupy można sprzedawać po cenach katalogowych i dobrze zarabiać! Chciałbyś otrzymać markową stację parową Zemler praktycznie za darmo? Następnie zbierz 14 zamówień 2020 z katalogu za co najmniej 320 punktów, a dostaniesz to za jedyne 39,90 zł! Weź udział w loterii na nowy sezon! Czekają na Ciebie tysiące nagród, wystarczy złożyć zamówienie na co najmniej 25 BB, a każdy produkt z listy zostanie do niego dodany.