Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Magazyn business & beauty 13 2021 Polska Oriflame

W kolejnym numerze Oriflame Business & Beauty by Sweden 13 Poland dowiesz się o możliwościach szkoleń online, możesz wziąć udział w korzystnych promocjach, a porady naszych specjalistów pomogą Ci założyć i rozwinąć biznes!

Wszystkich nas zaintrygowała wiadomość o wydaniu zaktualizowanej wersji wody perfumowanej Divine Exclusive! Co jest wyjątkowego w tym nowym zapachu? Perfumy te wykorzystują ekskluzywny akord Shining Star, a sama elegancka butelka jest wysadzana kryształami Swarovskiego. Dodatkowo zapach tworzony jest przy użyciu technologii Long Sillage, która przedłuża dźwięk w czasie. Kup dwa nowe zapachy od razu, a trzeci dostaniesz gratis! Specjalne narzędzia biznesowe pomogą Ci zwiększyć liczbę klientów i sprzedaż kompleksów NovAge, a tym samym Twój zysk. W tej wersji są pewne wytyczne i możliwość uzyskania dodatkowych rabatów ze sprzedaży zestawów NovAge. Chcesz jak najszybciej przejść na wyższy poziom i zwiększyć swoją rangę? Zaoferuj swoim lojalnym klientom produkty Mind & Mood. Będziesz świetnie samodzielnie używać tych zapachów i tworzyć wokół siebie pozytywną atmosferę!

Ucz się i rozwijaj z Oriflame! Skorzystaj z możliwości e-learningu online. Przygotowaliśmy dla Ciebie szkolenia o różnej tematyce, przydatne zarówno dla początkującego jak i Przedstawiciela firmy z doświadczeniem. Pospiesz się zamówić dwa luksusowe zapachy – Lucia i Ventura Power w super cenie już pierwszego dnia publikacji tego magazynu. Przypominamy, że Twoje zamówienie w tym dniu musi wynosić co najmniej 50 punktów. W całym katalogu, aż do wyczerpania zapasów, trwa opłacalna promocja na dwie pary zapachów – Eclat Lui i Eclat Femme! Sprawdź nową kampanię zaproszeń, która odbędzie się podczas katalogów Oriflame 13-14! Najaktywniejsi otrzymają nagrody – akcesoria z limitowanej Kolekcji Oriflame Exklusiv.