Magazyn business & beauty 13 2020

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Magazyn business & beauty 13 2020 Polska Oriflame

W wydaniu minikatalogu Oriflame Business & Beauty by Sweden 13 2020 znajdziesz najistotniejsze rekomendacje dotyczące rozwoju biznesu, polubisz także wskazówki dotyczące korzystania z aplikacji mobilnych Oriflame, poznawania nowych produktów, promocji i sprzedaży!

Atrakcyjna oferta od The ONE! Kup 2 lub 3 produkty objęte promocją i otrzymaj kolejny gratis! Sugerujemy również zapoznanie się z warunkami innych promocji od The ONE, aby w okazyjnej cenie otrzymać paletę kosmetyków oraz kąpiel parafinową do manicure! Intensywna maska ​​na noc NovAge Intense Skin Recharge również bierze udział w promocji, kup dwa słoiczki tego produktu przeciwstarzeniowego, a trzeci otrzymasz w prezencie! Dwa produkty – żel do golenia i żel po goleniu NovAge w katalogu Oriflame można kupić za jedyne 39,99!

Eksperci Oriflame wiedzą, jak skutecznie sprzedawać kosmetyki, wchodzić w interakcje z klientami i przyciągać do firmy innych! Skorzystaj z ich wskazówek w tym wydaniu katalogu! Na przykład możesz pokazać klientom, jak robić makijaż lub polecić produkty, które można łączyć, aby uzyskać lepsze rezultaty. Jeśli klient zauważył w katalogu nowy produkt – wodę toaletową Be Happy Feel Good, zaproponuj mu piankę i żel pod prysznic z tej samej serii, aby wydłużyć brzmienie zapachu.

Chcesz szybko schudnąć i pozbyć się cellulitu? W takim razie potrzebujesz maszyny odchudzającej 3 w 1! Jego realna cena to 299 zł, ale dla spełniających warunek promocji jego cena spadnie do 19,90! Szczegóły akcji znajdują się na stronach katalogu. Nie przegap swojej szansy na zdobycie tego urządzenia!

Złóż zamówienie na co najmniej 50 punktów w ciągu pierwszych 24 godzin od premiery katalogu nr 13 i zyskaj możliwość zamówienia damskiego zapachu Dare to Shine lub męskiego Giordani Gold Notte za jedyne 19,99 zł. Czy lubisz niespodzianki? W takim razie interesujące będzie dla Ciebie zamówienie zestawu niespodzianki, który zawiera 5 produktów, w tym zapach! Płacisz za zestaw i nie wiesz, co tam jest, dopóki go nie otrzymasz! Na stronach 30-31 zapraszamy do zapoznania się z warunkami kolejnej promocji. Jeśli wpiszesz co najmniej 300BB w katalogu Oriflame 13 2020, możesz kupić przydatne artykuły gospodarstwa domowego w bardzo konkurencyjnej cenie! Skorzystaj z oferty opisanej na ostatniej stronie i zamów zestaw sprzedawcy z katalogu nr 14. w okazyjnej cenie!