Magazyn business & beauty 12 2021


Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Magazyn business & beauty 12 2021 Polska Oriflame

Spraw, aby Twoja firma lepiej prosperowała, skorzystaj z rekomendacji i przydatnych informacji z nowego katalogu Oriflame Business & Beauty by Sweden 12 Poland! W tym numerze znajdziesz korzystne promocje na nowości z aktualnego katalogu, aktualności dotyczące aplikacji mobilnej, porady na zwiększenie sprzedaży oraz zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie!

Czy zainteresowałaś już swoich klientów nową szminką THE ONE Irresistible Touch High Shine? Pokaż im całą jasną paletę odcieni, opowiedz o wyjątkowych właściwościach szminki i możliwościach nowego formatu poduszek. Kupując trzy pomadki na raz otrzymasz gwarantowany rabat! Jeśli Twoim Klientkom trudno jest zdecydować się na odcień, pomóż im zainstalować aplikację mobilną Oriflame Makeup Wizard i naucz je dobierać kosmetyki. W tym numerze pokrótce opisano 3 proste kroki korzystania z tej aplikacji. Trwa również kolejna promocja na nowy tusz do rzęs THE ONE 5 w 1 Wonder Lash XXL. Dodaj do zamówienia trzy tusze do rzęs od razu i otrzymaj je w obniżonej cenie! W promocji dla biznesu w tym okresie biorą udział dwa zapachy – woda perfumowana Possess The Secret i woda perfumowana Possess. Kup dwie butelki z ekskluzywną zniżką! To samo działanie działa na esencję nawilżającą NovAge z kwasem hialuronowym. Kupując dwa produkty, każdy otrzymasz za jedyne 19,99 zł!

Dowiedz się, jakie aktualizacje zaszły w aplikacji mobilnej Business 5.0, ta wiadomość mile Cię zaskoczy i pomoże dostosować Twój biznes. Aby przedstawić swoim klientom produkty marki NovAge, zaoferuj im kompletny zestaw sond do pielęgnacji skóry. Po otrzymaniu doskonałego wyniku z przyjemnością zamówią u Ciebie pełną wersję kompleksu. Na ostatniej stronie możesz dowiedzieć się, jakie nowości czekają na nas w katalogu Oriflame 13 i zamówić je po jednym egzemplarzu.