Magazyn business & beauty 12 2020

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Magazyn business & beauty 12 2020 Polska Oriflame

W katalogu Oriflame Business & Beauty by Sweden No. 12 Poland znajdziesz wiele przydatnych wskazówek i pomysłów na zwiększenie sprzedaży, zapoznasz się z nowościami i korzystnymi promocjami firmy!

Jak od razu zdobyć 43 BB, kupując tylko 5 produktów? Możesz się o tym dowiedzieć z pierwszych stron minikatalogu! W TOP5 takich produktów znalazły się również produkty z nowej eko-serii Beautanicals! Ta seria zainteresuje tych, którzy cenią sobie naturalność i skuteczność. Zastanów się, który klient będzie szczególnie zainteresowany tymi produktami do pielęgnacji ciała i włosów. Wyjaśnij, że formuły są w 95% naturalne, zawierają 8 minerałów i ekstrakt z wiciokrzewu.

Jeśli wśród Twoich klientów są mężczyźni, przedstaw im aromatyczną kompozycję nowej wody toaletowej Glacier Rock z nutami cytryny, ogórka i bursztynu i zwróć uwagę na przecenę! Jak oferować drogie i wyszukane zapachy, takie jak Giordani Gold Essenza, i zarabiać przyzwoicie? Przeczytaj zalecenia dotyczące reklamowania tego produktu i skorzystaj z korzystnej oferty zakupu dwóch zapachów naraz w specjalnej cenie! Nie przegap też okazji zakupu zestawu trzech produktów Divine Royal oraz szlafroka przecenionego, szczegóły promocji opisane są w katalogu! Szykowny, jasny, przemieniający się szal tylko dla Ciebie za 9,99, jeśli Twoje zakupy z katalogu kosztują co najmniej 49,99 zł!

Ball Oriflame to nie tylko okazja do miłej zabawy, ale także do nawiązania nowych znajomości, wymiany doświadczeń i sukcesów biznesowych. Warunki uzyskania dostępu do tego wydarzenia opisane są również na stronach niniejszego katalogu. Nadal masz czas, aby osiągnąć ten cel! Jeśli dopiero myślisz o budowaniu biznesu w Oriflame, musisz znać zasady, cechy, rekomendacje i zalety wybranej ścieżki. Kup książkę „Droga do sukcesu”, w katalogach 12 i 13 dostępna w specjalnej cenie 9,99 zł.

Jak zawsze, szczęśliwcy, którzy złożą zamówienie w ciągu pierwszych 24 godzin od daty premiery katalogu, mogą zamówić Giordani Gold Man i Giordani Gold White Original za jedyne 25,99 sztuk! Wyłącznie dla Ciebie zamów u sprzedawcy zestaw nowości przyszłego katalogu Oriflame 13 Poland, w skład którego wchodzi tusz do rzęs z efektem sztucznych rzęs, podkład oraz lakier do paznokci Gloss N’Wear. Wszystkie nowe elementy w The ONE!