Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Magazyn business & beauty 11 2020 Polska Oriflame

W katalogu Oriflame Business & Beauty by Sweden Lipiec 2020 Polska opowiemy o nowych sposobach zaproszenia do Oriflame, przedstawimy nowy męski zapach i podzielimy się skutecznymi radami dotyczącymi budowania biznesu!

Komu możemy zaoferować nową wodę toaletową Mister Giordani Aqua? Przede wszystkim ci, którzy już zamówili zapachy z kolekcji Giordani Gold. Opowiedz nam o kluczowych uwagach i skorzystaj z opisu zapachu z katalogu. Zwróć uwagę na korzystną ofertę dla biznesu, zamów dwa zapachy naraz w specjalnej cenie! Skorzystaj z sond, aby zapoznać się z nowym produktem. Nie mniej opłaca się kupić kolejną nowość z lipcowego katalogu Oriflame – wydłużający tusz do rzęs Giordani Gold! Zamawiając dwa tusze do rzęs, trzeci otrzymujesz w prezencie!

Jeśli na liście klientów masz nowe lub przyszłe mamy, polecaj produkty Baby O. Przypomnij im o zaletach tej serii i wyjaśnij właściwości każdego produktu. Zamawiając 12 produktów Baby O w ramach katalogów 9-11 będzie można kupić plecak na akcesoria dla niemowląt za jedyne 19,90! Plecak jest funkcjonalny, pojemny, z wieloma przegrodami. Pośpiesz się, plecaki z limitowanej edycji!

Lato to czas wakacji i odpoczynku, ale nie jest to powód do relaksu i zapomnienia o potrzebach klientów. Aby zachować bezpieczeństwo swojej firmy i wyników finansowych, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami dotyczącymi utrzymywania kontaktu z klientami za pomocą telefonu komórkowego. Katalog zawiera kilka możliwości rozpoczęcia rozmowy z klientem, wykorzystania ich do zwiększenia sprzedaży i znalezienia nowych klientów. Sugerujemy również skorzystanie z naszych wskazówek dotyczących tworzenia własnego linku do sklepu internetowego w celu zwiększenia sprzedaży i zwiększenia sukcesu firmy!

Sprawdź warunki promocji na stronach 11-13, aby otrzymać przyjemne bonusy za swoje zakupy! Ponadto, zamawiając pełne kompleksy NovAge, nie tylko oszczędzasz, ale także zdobywasz punkty bonusowe, które również przyniosą korzyści. Uwaga na promocję! Kupując którykolwiek z kompleksów NovAge, intensywny krem ​​na noc otrzymujesz gratis!

Skorzystaj z promocji 24 godziny! Złóż zamówienie na co najmniej 50 BB w dniu 21.07.2020 i odbierz Eclat Mon Parfum woda toaletowa za jedyne 39,99! Nie przegap swojej szansy na wielofunkcyjną drukarkę 3 w 1 za jedyne 39,99 zł! W tym celu należy złożyć zamówienie na 300 kulek w katalogu nr 11 2020 Polska.