Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Magazyn business & beauty 10 2021 Polska Oriflame

W katalogu Oriflame Business & Beauty 10 2021 Poland znajdziesz fantastyczne oferty, intratne promocje, konkursy i nowości firmowe.

Jak zarobić więcej złotych? Na przykład możesz kupić dowolne trzy zapachy z dwóch oferowanych ze zniżką – Glacier Air i nową wodę toaletową Women`s Collection Powdery Mimosa lub trzy odcienie podkładu Ever Lasting Sync. Cena automatycznie spadnie dla Ciebie. SE Swedish Experience prowadzi również korzystną promocję dla biznesu! Kupując jednocześnie dwa zapachy, trzeci dostajesz w prezencie! Świetna oferta od Wellness! Kupując jednocześnie trzy opakowania kompleksu astaksantyny i ekstraktu z borówki, czwarte opakowanie otrzymasz gratis! Specjalna oferta na masażer rolkowy. Kupując produkty NovAge w katalogach 9-10, możesz kupić w katalogu Oriflame 11 2021 Polska masażer antycellulitowy za jedyne 29,99 zł!

Minikatalog opowiada, jak obchodzone będzie 30-lecie Oriflame w Polsce i jakie będą opłacalne konkursy! Nie przegap swojej szansy na udział w tych wydarzeniach i zostań posiadaczem stylowych gadżetów! Złóż zamówienie z katalogu Oriflame 10 x 320 punktów, aby zostać właścicielem wielofunkcyjnego parowaru Tefal za jedyne 39,90 zł! Pospiesz się, aby z zyskiem zamówić produkt dnia! Tylko w ciągu 24 godzin, po złożeniu zamówienia od 50BB w dniu 6.07.2021, możesz dodać wodę toaletową So Fever Together Her i GG Incredible Length do swojego zamówienia w najniższej cenie! Pospiesz się, aby opłacalnie zamówić zestawy! Zestaw THE ONE zawiera tusz do rzęs, eyeliner, bazę oraz emolient z olejkiem pomarańczowym. Zestaw dla mężczyzn zawiera wodę toaletową Venture Power i piankę do golenia North for Men, natomiast seria Love Nature oferuje olej z awokado i szampon do włosów z rumianku w niskiej cenie.