Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Magazyn business & beauty 10 2020 Polska Oriflame

W katalogu Business & Beauty by Sweden 10 Polska dowiesz się o planowanych promocjach i świetnych ofertach w tym miesiącu, zapoznasz się z najnowszymi wiadomościami i wskazówkami dotyczącymi rozwoju biznesu!

Jak zarabiać na zamówieniu od razu 25BB! Kup 7 produktów z oferty TOP5, a zdobędziesz znaczną liczbę punktów! Ta lista obejmuje nowy żelowy lakier do paznokci i powłokę ONE Ultimate, które nie wymagają mocowania lampą UV. Aby osiągnąć wysoką trwałość, wymagane są tylko dwa kroki – nałóż lakier, a następnie powłokę. Twoi klienci będą zachwyceni właściwościami tego nowego produktu, więc powiedz im o trwałości i blasku lakieru hybrydowego i zaoferuj jeden z 10 odcieni! A jeśli zamówisz co najmniej 4 lakiery w numerze katalogowym 10, zestaw szwedzkich masek i rękawiczek szwedzkiego SPA zapewni ci tylko 4,90! Po zamówieniu 2 dowolnych lakierów hybrydowych w katalogu Oriflame nr 10, uchwyt na smartfona można kupić za jedyne 19,90!

Jeśli wśród Twoich klientów są młode matki, zaoferuj im produkty Baby O i podziel się informacjami o składzie. Najprawdopodobniej będą również zainteresowani nauką o możliwościach pracy w domu, więc możesz porozmawiać o korzyściach płynących z pracy w Oriflame. Nawiasem mówiąc, zestaw trzech produktów – wielofunkcyjnego balsamu, szamponu i olejku do ciała Baby O można zamówić już za 54,99! Jeśli masz dobrą sprzedaż tych produktów i zamówisz co najmniej 12 produktów z serii Baby O w katalogach 9-11, możesz kupić plecak w katalogu Oriflame 12 za jedyne 19,90! To akcesorium spodoba się młodym matkom za przestronność i praktyczność. Posiada 4 przegrody, 3 izolowane kieszenie, kieszenie boczne i miękkie paski.

Dobra oferta dla biznesu – natychmiast zamów dwie wody toaletowe Glacier za 59,99, a następnie możesz je z zyskiem sprzedawać po cenach z katalogu! Opłacalna promocja na Wellness Omega 3, trzy paczki na raz można zamówić za 94,99, a oszczędności wyniesie aż 69,98 złotych. Jak zawsze najbardziej aktywni sprzedawcy, którzy uzyskali co najmniej 50BB w katalogu nr 9, będą mogli zapoznać się z najnowszym katalogiem Oriflame 11 2020 Polska i zamówić trzy produkty jednocześnie za 64,99 zł! Jeśli twoje zamówienie z katalogu 10 osiągnęło wartość 300BB, możesz zamówić elegancki grill elektryczny za jedyne 19,99 i cieszyć się pysznymi daniami! O innych promocjach i bonusach za zakupy można dowiedzieć się z mini-katalogu.