Magazyn business & beauty 1 2022


Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Magazyn business & beauty 1 2022 Polska Oriflame

Dołącz do obchodów 55-lecia firmy i weź udział w promocjach przygotowanych na to wydarzenie! W katalogu Oriflame Business & Beauty by Sweden 1 2022 Poland znajdziesz wskazówki i porady dotyczące rozwoju biznesu, prezentacji nowych produktów oraz specjalnych ofert dla aktywnych Partnerów.

Z okazji Jubileuszu Oriflame przygotowano wiele wydarzeń, konkursów, promocji, abyś mógł w pełni cieszyć się wakacjami i naszymi wspólnymi osiągnięciami! Jedną z najlepszych wskazówek jest udostępnianie produktów Oriflame w sieciach społecznościowych, noszenie makijażu Oriflame i biżuterii Norrsken, aby wzbudzić zainteresowanie i zaufanie do tych produktów. W tej wersji znajdziesz inne przydatne wskazówki, które pomogą Ci rozwinąć Twój zespół. Weź udział w kampanii poleceń dla początkujących w każdym z czterech katalogów, aby posiadać tę luksusową biżuterię na nadgarstki w specjalnej cenie! Ponadto co tydzień i w każdym katalogu Roku Jubileuszowego czeka na Ciebie wiele innych niespodzianek i promocji, których szczegóły można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej.

Wypróbuj sam i poleć swoim znajomym produkty nowej marki Scents & Moments. Każda seria zawiera unikalną kompozycję składników, które pomogą Ci się zrelaksować i cieszyć kąpielą. Weź udział w konkursie menedżerskim marki NovAge z ekskluzywnymi nagrodami, a także spełnij łatwe warunki, aby zdobyć stylową bransoletkę fitness Mi Smart Band 5!