Katalog Oriflame 9 2020

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Na tej stronie znajdziesz katalog online Oriflame 9 2020 Polska w formie elektronicznej. Ten katalog jest w pełni zgodny z wydaniem do druku. Możesz przewijać katalog za pomocą strzałek „w lewo” i „w prawo”. Jeśli chcesz otworzyć strony katalogu na pełnym ekranie, kliknij strzałki w prawym górnym rogu strony katalogu.

Przegląd ofert i promocji katalogu Oriflame 9 2020 Polska

Elektroniczny katalog Oriflame 9 2020 Polska opowie nam o produktach przeciwsłonecznych dla nadchodzącego upalnego lata.

Zalecamy stosowanie produktów z serii Milk & Honey. Serial ta powstał na podstawie mleka i miodu. Jak wszyscy dobrze wiedzą, miód jest unikalnym składnikiem, który niezawodnie nawilża i odmładza skórę. Dlatego powierzając swoją skórę produktom z tej serii, od razu poczujesz, jak skóra nabiera siły i energii, a także przez długi czas czuje się nawilżona i chroniona. Mleko również jest aktywnym składnikiem tej serii. Zawiera ono aktywne składniki, które dbają o Twoją skórę. Enzymy mleczne pomogą dostarczyć najmniejsze składniki produktu do wszystkich zakątków skóry i przyczynią się do jej strukturalnego wzmocnienia i odmłodzenia.

W tym katalogu Oriflame do ochrony skóry zaleca się specjalną serię ochronną „Sun Zone”. Ta seria może z łatwością chronić cerę przed poparzeniem słonecznym i przedwczesnym starzeniem się komórek skóry. Z tą serią będziesz mogła cieszyć się słońcem bez obaw i zmartwień. Cała seria zawiera elementy chroniące przed promieniowaniem UV. Są to filtry UVA i UVB, dzięki czemu poczujesz się komfortowo nawet w najgorętsze popołudnie. Produkty te zmniejszą szkodę wyrządzoną przez słońce do 97%! Wychodząc z domu, nie zapomnij zabrać ze sobą ten bardzo potrzebny sprzęt ochronny!

Katalog jest również pełen różnorodnych akcesoriów, takich jak okulary, torby, paski i wiele innych modnych drobiazgów. Jeśli chcesz wyglądać tego lata na milion dolarów, to trafiłaś do właściwego miejsca. Przejrzyj katalog i wybierz najlepsze akcesoria na bieżący sezon!

Na koniec chcielibyśmy również zwrócić Twoją uwagę na bezcenne kosmetyki dekoracyjne w katalogu. Cokolwiek sobie życzysz – szminkę, tusz do rzęs, podkład tonalny i wiele innych produktów – wszystko to znajduje się w naszej aktualnej ofercie. Nie zapomnij o 20% rabacie dla wszystkich, którzy wypełniają formularz wniosku o rejestrację w Oriflame.

Jeśli spodobało Ci się coś z katalogu Oriflame, możesz udostępnić to na Facebooku lub przez WhatsApp.