Katalog Oriflame 8 2020

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Na tej stronie znajdziesz katalog online Oriflame 8 2020 Polska w formie elektronicznej. Ten katalog jest w pełni zgodny z wydaniem do druku. Możesz przewijać katalog za pomocą strzałek „w lewo” i „w prawo”. Jeśli chcesz otworzyć strony katalogu na pełnym ekranie, kliknij strzałki w prawym górnym rogu strony katalogu.

Przegląd ofert i promocji katalogu Oriflame 8 2020 Polska

Wreszcie możemy zobaczyć katalog Oriflame 8 2020 Polska. Z letniego katalogu dowiemy się, jak chronić naszą skórę przed palącym światłem słonecznym i wiele więcej.

Zwróć uwagę na podwójne aromaty dla Niego i dla Niej. Te zapachy są specjalnie zaprojektowane dla najlepszego połączenia. Poniżej podamy niektóre szczegóły dotyczące każdego aromatu osobno.

Kobiecy zapach So Fever Together Her. Perfumy te odpowiadają orientalnym kwiatowym aromatom Oriflame. Główne nuty tego zapachu to drzewo sandałowe, fasola tonka i pianki. Aromaty brzoskwini, jaśminu i gorącej papryki pimento tworzą nuty serca naszego zapachu. Jeśli chodzi o pozostałe najlepsze nuty tego perfumu, to są wśród nich ananas, kumkwat i sorbet z czerwonej porzeczki. Aromaty kwiatowo-owocowe z pewnością sprawią, że zwróci na Ciebie uwagę każdy mężczyzna w Twoim środowisku. Perfumy damskie z katalogu Oriflame powinny być obowiązkowym atrybutem każdej kobiety!

Męski zapach So Fever Together Him. Ten aromat odpowiada orientalnemu rodzajowi perfum. Podstawowe nuty zapachowe to paczula, olibanum, skóra. Aromaty cynamonu, szałwii i ostrej papryki pimento tworzą nuty serca męskiego zapachu. A górne nuty zapachowe – liście fiołka, olejek mandarynkowy i bergamotka. Oczywiste jest, że taki bukiet zapachowy przyciągnie do mężczyzny każdą kobietę. Pociesz swego faceta wyjątkowym aromatem z Oriflame.

Katalog Oriflame 8 2020 Polska skupia uwagę na produkty do makijażu na sezon letni. Zwróć uwagę na serię Love Nature. Możesz dobrać swój zestaw do pielęgnacji skóry. Jeden zestaw oparty jest na ekstraktach z jagody goji i pszenicy, drugi na ekstraktach z limonki i drzewa herbacianego. Oba zestawy łatwo złuszczają, głęboko oczyszczają, zmiękczają i matują skórę. Wszystko to jest możliwe dzięki zrównoważonej formule składu produktów z tych zestawów. Kwiatowo-cytrusowy aromat tych produktów będzie bardzo przyjemny do zastosowania na skórę. Firma Oriflame zaleca stosowanie tych produktów do skóry tłustej.

Jeśli spodobało Ci się coś z katalogu Oriflame, możesz udostępnić to na Facebooku lub przez WhatsApp.