Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Na tej stronie znajdziesz katalog online Oriflame 6 2020 Polska w formie elektronicznej. Ten katalog jest w pełni zgodny z wydaniem do druku. Możesz przewijać katalog za pomocą strzałek „w lewo” i „w prawo”. Jeśli chcesz otworzyć strony katalogu na pełnym ekranie, kliknij strzałki w prawym górnym rogu strony katalogu.

Przegląd ofert i promocji katalogu Oriflame 6 2020 Polska

Katalog Oriflame 6 2020 Polska w wersji elektronicznej oferuje wiele możliwości opłacalnych zakupów i pokazuje ciekawe nowe produkty!

Chociaż lato jest na skraju, nie mam ochoty pożegnać się z aromatami wiosny. Oriflame przedstawia nową kolekcję perfum Scentsational, w której występują dwa harmonijne aromaty. Wodę toaletową i perfumy można nakładać na siebie i uzyskać zupełnie nowy zapach, tkany z kwiatowych i owocowych nut!

Nie każda dziewczyna może pochwalić się grubymi rzęskami, więc katalog Oriflame 6 2020 Polska daje tusz do rzęs serii ONE z niesamowitą superobjętością! Kilka pociągnięć pędzla, a rzęski są grube i długie! Prezentowany tusz do rzęs ma nową formułę i zupełnie inną strukturę pędzla, dzięki czemu osiąga się ekstremalną objętość! Czy musisz wydłużyć rzęsy? Nie przegap oferty katalogu Oriflame September, nowego tuszu do rzęs OnColour. Również we wrześniowym katalogu po raz pierwszy możesz zapoznać się z nową bazą matową z pudrowym wykończeniem metamorfozy! To nie pierwszy raz marka Giordani Gold była zadowolona z ekskluzywnych innowacji w makijażu. Baza kryje pod sobą niedoskonałości, tworzy matowe, aksamitne wykończenie i nie wymaga nawet mocowania proszkiem!

Oryginalna seria North for Men w katalogu Oriflame 6 2020 w wersji elektronicznej oferuje mężczyznom do 60% rabatu na produkty higieniczne i golenie. Szampon do włosów i ciała ma przyjemny świeży aromat, doskonale się pieni. Dzięki piance do golenia nie będziesz wiedział, co to jest podrażnienie, a balsam ukoi skórę po goleniu. Ze zniżką możesz kupić gąbkę pod prysznic z pętlą.

Katalog Oriflame z 2020 roku pokazuje także zaktualizowany szampon i odżywkę do włosów granatowca Love Nature i odżywkę do włosów. Dodatki owsa i granatu dbają o farbowane włosy, nie zmieniają odcienia włosów, nadają im połysk i blask. Czy lubisz świeże, owocowe nuty? Następnie spójrz na żel Fruit Mix i mydło w płynie! Dzięki tym pachnącym nowościom wzięcie prysznica i oczyszczenie przyniesie jeszcze więcej przyjemności! Ceny nowych produktów są dość rozsądne, więc proszę o nowy zakup!

Recenzja została przygotowana specjalnie dla serwisu Orifstyle.pl