Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Na tej stronie znajdziesz katalog online Oriflame 5 2020 Polska w formie elektronicznej. Ten katalog jest w pełni zgodny z wydaniem do druku. Możesz przewijać katalog za pomocą strzałek „w lewo” i „w prawo”. Jeśli chcesz otworzyć strony katalogu na pełnym ekranie, kliknij strzałki w prawym górnym rogu strony katalogu.

Przegląd ofert i promocji katalogu Oriflame 5 2020 Polska

Katalog Oriflame 5 2020 Polska po raz kolejny cieszy nas wydaniem nowych produktów kosmetycznych, a także produktów do ciała i włosów. Jesienne rabaty, promocje i wyprzedaże pomogą Ci dostroić się do dochodowych zakupów!

We wrześniu katalog Oriflame oferuje do sprzedaży nowy niesamowity tusz do rzęs The ONE Super-Volume! Tekstura tuszy jest wypełniona mikrosferami, które otaczają każdą rzęsę, nadając jej objętość, a szczoteczka o 300 włosiach nie straci z oczu nawet najkrótszej rzęsy. Po nałożeniu 1-2 warstw tuszu do rzęs, Twój wygląd zmieni się! Marka ONE przygotowała również nową szminkę 5w1 Color Stylist Ultimate z eleganckim, błyszczącym wykończeniem, aby uzyskać promienny i luksusowy uśmiech. Pomadka pielęgnuje usta i nadaje im miękkość. W trosce o tę delikatną skórę i nową konturówkę do ust The ONE z obrotowym wałkiem. Dzięki temu nowemu produktowi możesz łatwo narysować kontur ust!

Jeśli szukasz nowego, świeżego zapachu, zapoznaj się z dwoma nowymi produktami z katalogu Oriflame 2020 Polska, toaletą zapachową i wodą perfumowaną. Zarówno aromat kwiatów, jak i owoców są do siebie dopasowane i, w połączeniu, mogą zaskoczyć Cię niezwykłym dźwiękiem!

Marka Giordani Gold przygotowała także niespodzianki dla fanów we wrześniu, elegancką matową bazę Metamorfoza o aksamitnym, pudrowym wykończeniu! W kontakcie ze skórą kremowa konsystencja zmienia się w pudrową, doskonale wyrównując koloryt skóry. Teraz nie martw się o tłusty połysk na twarzy, baza zapobiegnie tworzeniu się sebium w ciągu dnia. Dzięki tak luksusowej nowości Twój makijaż będzie nienaganny!

Recenzja została przygotowana specjalnie dla serwisu Orifstyle.pl