Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Na tej stronie znajdziesz katalog online Oriflame 4 2020 Polska w formie elektronicznej. Ten katalog jest w pełni zgodny z wydaniem do druku. Możesz przewijać katalog za pomocą strzałek „w lewo” i „w prawo”. Jeśli chcesz otworzyć strony katalogu na pełnym ekranie, kliknij strzałki w prawym górnym rogu strony katalogu.

Przegląd ofert i promocji katalogu Oriflame 4 2020 Polska

Sezonowe targi w elektronicznym katalogu online Oriflame Polska rozpoczęły się od sprzedaży nowych produktów i hitów w bardzo konkurencyjnych cenach! Szampon lub odżywka Love Nature do loków „Granat i owies” można tanio zamówić online w katalogu, a zestaw Discover z mydła i żelu do kąpieli „Solar Maldives” jeszcze taniej! Zaoszczędź na zakupie stóp FeetUp, każdy z produktów z katalogu można zamówić ze zniżką do 65%!

Jeśli szukasz idealnego podkładu, poszukaj nowego matowego wykończenia Giamorani Gold Metamorphosis z pudrowym wykończeniem. Ukrywa wszelkie niedoskonałości skóry, tworzy jednolitą, naturalną powłokę, nie wymaga utrwalania proszkiem i dba o skórę. Przede wszystkim baza jest zalecana do skóry tłustej, ale nadaje się również do innych rodzajów skóry.

W tym katalogu Oriflame oferuje niektóre z najnowszych produktów OnColour! Adaptacyjny połysk dzięki specjalnej technologii tworzy indywidualny różowy odcień na ustach po kilku 5 minutach od aplikacji. Kolejną nowością jest zabarwiony balsam w trzech delikatnych wersjach, nadający wargom delikatny połysk i owocowy aromat. Wiatr, słońce i mróz nie zaszkodzą wargom, zawsze będą wyglądać zadbane i zdrowe! Zajrzyj również do działu akcesoriów w katalogu Oriflame 4 z 2020 roku, gdzie znajdziesz nowe stylowe szaliki i torby na każdy gust.

Recenzja została przygotowana specjalnie dla serwisu Orifstyle.pl