Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Na tej stronie znajdziesz katalog online Oriflame 3 2020 Polska w formie elektronicznej. Ten katalog jest w pełni zgodny z wydaniem do druku. Możesz przewijać katalog za pomocą strzałek „w lewo” i „w prawo”. Jeśli chcesz otworzyć strony katalogu na pełnym ekranie, kliknij strzałki w prawym górnym rogu strony katalogu.

Przegląd ofert i promocji katalogu Oriflame 3 2020 Polska

ONE Niesamowity nowy tusz do rzęs zapewnia ekstremalną objętość, blask i dodatkową długość! Osiąga się to dzięki unikalnej strukturze formuły pędzla i kremu z półkulami! Teraz możesz rzucić wyzwanie zwykłym rzęsom! W katalogu Oriflame 3 z 2020 r. Znajdują się inne nowości The ONE, na przykład pomadka 5w1 Color Stylist Ultimate z błyszczącym wykończeniem i konturówką do ust. Te nowe produkty doskonale podkreślają piękno ust i dbają o nie. Pomadka zawiera oleje, a ołówek zawiera kwas hialuronowy dla wygodnego ślizgu.

Katalog Oriflame z marca 2020 r. Oferuje dziewczętom nową kolekcję perfum, toaletę zapachową i perfumowaną wodę z kwiatowymi nutami. Jeśli nałożysz perfumy na inne, uzyskasz trzeci, zupełnie inny aromat kwiatowo-owocowy! Nowości można używać indywidualnie, jeśli lubisz świeże nuty kwiatu jabłoni lub aromat kwitnącej róży!

Ten miesiąc przyniósł ze sobą chłodny powiew, więc powinieneś zwrócić uwagę na nowy szalik z akwarelą. Możesz wybrać cieplejszą wersję z katalogu Oriflame Polska, szalik z kamuflażowym nadrukiem oraz grzywkę na końcach. Nowa torba transformatorowa o głębokim szmaragdowym odcieniu z kontrastową pokrywką pod zamszem wygląda interesująco. Torba może być noszona na ramieniu w klasyczny sposób lub jako plecak. Możesz szybko zmienić swój wizerunek za pomocą torebki z wymiennymi zaworami. Są przymocowane do guzików i z kolorowych, łatwo zmieniają się w beż. Torba-torba z dwustronnym paskiem wygląda bardzo oryginalnie. Akcesoria można nosić w trzech wersjach i łączyć je odpowiednio do nastroju!
Katalog Oriflame 3 2020 Polska pokazuje nam wiele atrakcyjnych nowych produktów do makijażu i kilka nowych produktów do pielęgnacji ciała. Nowa kolekcja akcesoriów pomoże Ci stworzyć atrakcyjny jesienny wygląd!

Recenzja została przygotowana specjalnie dla serwisu Orifstyle.pl