Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Na tej stronie znajdziesz katalog online Oriflame 2 2020 Polska w formie elektronicznej. Ten katalog jest w pełni zgodny z wydaniem do druku. Możesz przewijać katalog za pomocą strzałek „w lewo” i „w prawo”. Jeśli chcesz otworzyć strony katalogu na pełnym ekranie, kliknij strzałki w prawym górnym rogu strony katalogu.

Przegląd ofert i promocji katalogu Oriflame 2 2020 Polska

Katalog Oriflame 2 2020 Polska oferuje nam kilka interesujących nowości kosmetyków dekoracyjnych, a także daje jesienne rabaty na Twoje ulubione produkty!
Dla dziewcząt, które marzą o luksusowych i grubych rzęsach, Oriflame oferuje specjalny tusz do rzęs ONE Tremendous o ekstremalnej objętości. Jego wyjątkowość polega na tym, że zwiększa objętość rzęsek 6 razy! Pędzel składa się z 300 szczecin, dzięki czemu tusz do rzęs jest rozprowadzany na całej powierzchni rzęs, co daje zawrotną objętość i długość! Dla miłośników nowych i świeżych pomysłów we wrześniowym numerze zaprezentowano kolekcję perfum Scentsational w postaci perfum i wody toaletowej. Po połączeniu obu aromatów uzyskuje się nowy, niezwykły dźwięk!
Jeśli w katalogu Oriflame 2 2020 Polska będzie można oglądać online dalej, znajdziesz wiadomości dla mężczyzn. Niewidoczny żel do stylizacji z serii North for Men mocno utrwali fryzurę o dowolnej złożoności nawet przez 48 godzin. W katalogu znajduje się również nowy zapach dla mężczyzn Be the Wild Legend z nutami lawendy, ambry i szczyptą pieprzu. Taka oryginalna kompozycja jest odpowiednia dla energicznego i silnego mężczyzny!
Oriflame opracował kolejną elegancką nowość, matujący podkład tonalny z pudrowym wykończeniem Metamorphosis Giordani Gold. Ukryje wszelkie niedoskonałości skóry i zapewni gładki, matowy efekt. Nawet jeśli Twoja skóra ma skłonność do tłustej zawartości, specjalne elementy podkładu zapobiegną pojawieniu się blasku i będziesz wyglądać świetnie przez cały dzień!
Katalog Oriflame 2 2020 zawiera wiele nowych produktów OnColour. Na przykład delikatnie zabarwiony balsam nada Twoim ustom jasnoróżowy odcień i zadba o Twoją skórę. Do makijażu oczu możesz teraz wybrać ołówki OnColour w kolorze czarnym i brązowym. Narysuj strzałki, aby nadać swojemu wyglądowi większy wyraz!

Recenzja została przygotowana specjalnie dla serwisu Orifstyle.pl