Katalog Oriflame 17 2022


Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Na tej stronie znajdziesz katalog online Oriflame 17 2022 Polska w formie elektronicznej. Ten katalog jest w pełni zgodny z wydaniem do druku. Możesz przewijać katalog za pomocą strzałek „w lewo” i „w prawo”. Jeśli chcesz otworzyć strony katalogu na pełnym ekranie, kliknij strzałki w prawym górnym rogu strony katalogu.

Przegląd ofert i promocji katalogu Oriflame 17 2022 Polska

Wszyscy konsultanci i stali klienci Oriflame z niecierpliwością czekają na moment, w którym będą mogli oglądać online katalog Oriflame 17 2022 Polska. W końcu wiedzą, że mogą znaleźć ogromną liczbę nowości i rabatów. Przyjrzyjmy się niektórym z najciekawszych nowości obecnej kampanii. Przeznaczone są do delikatnej pielęgnacji skóry pod oczami.

Dlaczego skóra wokół oczu wymaga specjalnej pielęgnacji i specjalnego kremu? Faktem jest, że skóra pod oczami jest cieńsza, często ma skłonność do przesuszenia i pojawiają się na niej cienie, a także pierwsze zmarszczki mimiczne. Dlatego bardzo ważne jest stosowanie specjalnego kremu. Musisz jak najszybciej znaleźć odpowiedni dla siebie produkt, dowiedz się więcej o dwóch nowych produktach z tego katalogu, a będziesz mógł wybrać produkt idealny dla siebie.

Krem w sztyfcie do skóry wokół oczu Wóz „Efekt świeżego spojrzenia”. Dlaczego krem ​​w sztyfcie może być Twoim ulubionym produktem? W składzie kremu znajdują się perłowe mikrocząsteczki, które nadają cerze blasku. Również w sztyfcie znajdują się składniki, które działają matująco, pomagają wyrównać koloryt skóry. Po 1 miesiącu regularnego stosowania na pewno zauważysz efekty. Krem do skóry Waunt „Efekt regeneracji”. Jaka jest cecha tego produktu? Błyskawicznie regeneruje skórę i nadaje jej świeży wygląd. Butelka została zaprojektowana z małych kulek masujących, które stymulują krążenie krwi, dzięki czemu skóra wygląda świeżo już po pierwszym użyciu.

Możesz zdecydować się na zakup obu produktów. Krem w sztyfcie nadaje się do codziennego użytku, a krem ​​do skóry z kulkami do masażu może być świetnym pomocnikiem, gdy potrzebujesz ekspresowej pielęgnacji. W katalogu znajdziesz również kilka rabatów, które pomogą Twojej skórze wyglądać zdrowo, bo to jest główny sekret piękna.

Serum przeciw przebarwieniom Optimals Even Out. Aktywnym składnikiem tego produktu jest witamina C, składnik ten wyrównuje koloryt skóry dzięki temu, że zatrzymuje proces pigmentacji i pojawiania się plam na twarzy. Dzięki temu zadrapania, otarcia i ślady po trądziku zaczynają znikać po regularnym stosowaniu serum.

Optimals Hudra Radiance Hydrating Serum bazuje na ekstrakcie z jagód. Ta jagoda nawilża głębokie warstwy skóry, przyspiesza regenerację skóry i nasyca ją antyoksydantami. Oriflame zawsze pomaga najpierw doprowadzić skórę do zdrowego stanu, a następnie stworzyć idealny makijaż. Katalog Oriflame 17 2022 Polska oferuje szeroką gamę kosmetyków dekoracyjnych, przeglądając katalog na pewno znajdziesz produkty, których potrzebujesz.