Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Na tej stronie znajdziesz katalog online Oriflame 15 2022 Polska w formie elektronicznej. Ten katalog jest w pełni zgodny z wydaniem do druku. Możesz przewijać katalog za pomocą strzałek „w lewo” i „w prawo”. Jeśli chcesz otworzyć strony katalogu na pełnym ekranie, kliknij strzałki w prawym górnym rogu strony katalogu.

Przegląd ofert i promocji katalogu Oriflame 15 2022 Polska

Katalog Oriflame 15 2022 Polska. Stali klienci z niecierpliwością czekają na start każdej nowej firmy, aby złożyć zamówienie na swoje ulubione kosmetyki i obejrzeć online katalog Oriflame 15 2022. Na jakie produkty należy zwrócić szczególną uwagę? Profesjonaliści z branży kosmetycznej przejrzeli ten katalog i zidentyfikowali kilka nowych produktów, które każda dziewczyna powinna wypróbować. Czterokolorowy cień do powiek THE ONE. Nowość prezentowana jest w trzech wariantach o różnych odcieniach. Dzięki temu dziewczyna może wybrać paletę, która idealnie pasuje do jej koloru oczu. Paleta składa się z błyszczących i matowych cieni, co sprawia, że ​​jest uniwersalna pod każdy makijaż. Cienie zawierają olejek arganowy i witaminę E, składniki te odżywiają delikatną skórę powiek i nawilżają ją.

Słowa: „Wszystko jest w naszych rękach, więc muszą wyglądać idealnie” należą do legendarnego Chanel. Fraza rozprzestrzeniła się na całym świecie i stała się życiowym mottem dziewczyn, które dbają o pielęgnację dłoni. Kolorowy lakier do paznokci pomaga zawsze mieć idealny lakier do paznokci. Za pomocą tego lakieru możesz zmieniać kolor swoich paznokci w zależności od swojego wyglądu i nastroju. Wiele dziewczyn często zmienia kolor swojego manicure – w końcu to ostatni szczegół całej kokardki. Dlaczego warto zwrócić uwagę na lakier do paznokci On color? Główną zaletą tej serii jest paleta kolorów, 5 jasnych, delikatnych i genialnych odcieni. Na pewno znajdziesz kolor, który Ci się podoba i odda Twój nastrój. Manicure to bardzo ważny element w życiu każdej dziewczyny.

Warto również porozmawiać o rabatach aktualnego katalogu. Pokochaj naturalne mydło z naturalnymi ekstraktami. Ta linia produktów przeznaczona jest dla tych, którzy kochają naturę i do pielęgnacji ciała stosują wyłącznie naturalne produkty. W asortymencie tej serii znajduje się mydło o działaniu nawilżającym, złuszczającym i odświeżającym. Każde mydło ma swój niepowtarzalny zapach.

Istnieje dobra zniżka na linię wód perfumowanych w miniaturze. W tej ofercie znajdują się jedne z najpopularniejszych wód perfumowanych Oriflame, Giordani, Magnetista, Amber, Eclat. Ten format jest bardzo wygodny, aby zabrać go ze sobą i w razie potrzeby odnowić zapach. Taka butelka nie zajmuje dużo miejsca w torebce, ale pozwala jak najdłużej zachować ulubiony zapach.

Aby dowiedzieć się więcej o tych produktach, poproś o pomoc swojego konsultanta.