Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Na tej stronie znajdziesz katalog online Oriflame 15 2019 Polska w wersji elektronicznej. Ten katalog jest w pełni zgodny z wydaniem do druku. Możesz przewijać katalog za pomocą strzałek „w lewo” i „w prawo”. Jeśli chcesz otworzyć strony katalogu na pełnym ekranie, kliknij strzałki w prawym górnym rogu strony katalogu.

Przegląd ofert i promocji katalogu Oriflame 15 2019 Polska

Już na pierwszych stronach katalogu Oriflame 15 2019 Polska możesz sam wybrać najlepszą bazę pod makijaż. Oprócz cieni, szminki i tuszu do rzęs – najlepsze oferty z katalogu Oriflame.
Żaden obraz nie obejdzie się bez aromatów. Dlatego zaraz po produktach do makijażu znajdziesz parę zapachów z Giordani Gold – zapach dla kobiet i mężczyzn.
Oriflame do pielęgnacji skóry – po krótkim przejrzeniu katalogu znajdziesz szeroką gamę produktów do pielęgnacji skóry. Legendarna linia NovAge zapewnia Twojej skórze najlepszą i najdelikatniejszą pielęgnację. Możesz wybrać takie kosmetyki zarówno według wieku, jak i kupić je w zestawie lub osobno.
Aby skonsolidować pielęgnację skóry, musimy pomóc naszemu ciału od wewnątrz. Aby to zrobić, w dalszej części katalogu znajdziesz kompleksy Wellness bogate w minerały i witaminy. Są zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, a także znajdziesz witaminy dla dzieci.
Po pielęgnacji skóry wszyscy chcemy dbać o nasze włosy. Oriflame wie o tym, dlatego w dalszej części znajdziesz szeroką gamę kosmetyków do pielęgnacji włosów.
Ponadto znajdziesz wiele produktów do makijażu, soczystych akcesoriów, żywych zapachów i produktów do pielęgnacji ciała.
Oriflame zaopiekuje się tobą!

Recenzja została przygotowana specjalnie dla serwisu Orifstyle.pl