Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Na tej stronie znajdziesz katalog online Oriflame 13 2022 Polska w formie elektronicznej. Ten katalog jest w pełni zgodny z wydaniem do druku. Możesz przewijać katalog za pomocą strzałek „w lewo” i „w prawo”. Jeśli chcesz otworzyć strony katalogu na pełnym ekranie, kliknij strzałki w prawym górnym rogu strony katalogu.

Przegląd ofert i promocji katalogu Oriflame 13 2022 Polska

Wypróbuj nowy zapach i inne nowości z katalogu Oriflame 13 2022 Polska! Czekają na Ciebie przyjemne jesienne rabaty na wiele produktów z katalogu, a także możliwość uczestniczenia w promocjach na korzystnych warunkach.

Nowy eyeliner Giordani Gold to doskonałe narzędzie do tworzenia doskonałych strzał! Główną zaletą eyelinera jest jego trwałość! Rysując zgrabne strzałki, masz pewność, że Twój makijaż będzie w doskonałej kondycji przez cały dzień! Włoska marka oferuje również szykowny bronzer oraz kulki pudru. Za pomocą szerokiego pędzla możesz nałożyć wykończenie makijażu i nadać twarzy lekki blask. Rabat na duet perfum Eclat Femme, który zawiera zapach i perfumowany krem ​​do ciała. Razem te produkty stworzą wokół Ciebie romantyczną aurę nut białej frezji! Do każdego wykwintnego zapachu Oriflame możesz dobrać perfumowany krem, przedłużając tym samym zapachowy ślad emanujący z Twojego ciała.

Katalog Oriflame przygotował kilka limitowanych edycji akcesoriów dla kobiet i mężczyzn. Są modne okulary przeciwsłoneczne, akcesoria do telefonów komórkowych, stylowe torby i zegarki na rękę z japońskim mechanizmem. Czas zmienić swój wizerunek i stać się bardziej atrakcyjnym! Czy wiesz, jakie są zalety plastrów na twarz? Są łatwe w użyciu, nie wymagają spłukiwania i działają wystarczająco szybko. Plastry Optimals i Love Nature oparte są na naturalnych składnikach i ekstraktach i mogą być stosowane do każdego rodzaju skóry. Można je stosować przed nałożeniem makijażu, a także wieczorem, po oczyszczeniu twarzy, aby zregenerować skórę. Wygląd skóry jest bezpośrednio związany z samopoczuciem organizmu, dlatego nie zaniedbuj podstawowych zasad zdrowego stylu życia. Produkty Oriflame Wellness – multiwitaminy i minerały, doskonale rekompensują brak składników odżywczych. U nas kupisz kompleks na włosy i paznokcie, suche mieszanki na koktajl i batony proteinowe ze zniżką. Zadbaj o siebie i swoją rodzinę, zamawiając kosmetyki Essentials do pielęgnacji ciała z witaminą E. Specjalne naturalne składniki doskonale nawilżają skórę, dając uczucie komfortu przez cały dzień! Do 40% zniżki na produkty do higieny intymnej Feminelle i dezodoranty w kulce Activelle! Czystość z Oriflame to gwarancja dobrego samopoczucia, zdrowia i dobrego samopoczucia!