Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Na tej stronie znajdziesz katalog online Oriflame 11 2020 Polska w formie elektronicznej. Ten katalog jest w pełni zgodny z wydaniem do druku. Możesz przewijać katalog za pomocą strzałek „w lewo” i „w prawo”. Jeśli chcesz otworzyć strony katalogu na pełnym ekranie, kliknij strzałki w prawym górnym rogu strony katalogu.

Przegląd ofert i promocji katalogu Oriflame 11 2020 Polska

Katalog Oriflame 11 2020 Polska w wersji elektronicznej zwraca naszą uwagę na aktywną ochronę skóry przed działaniem palącego letniego słońca oraz inne niezbędne codzienne środki.

W tym katalogu znalazły się zapachy męskie, takie jak „Ascendant” i „Eclat Homme Sport”.

Aromat „Ascendent” – zawiera w sobie całą męską esencję i jej brutalność. Ten głęboki aromat reprezentuje energię i wrażliwość mężczyzny. Jeśli przyjrzysz się uważnie projektowi puszki „Ascendant”, zauważysz, że jest ona wykonana w formie flaszki whisky, co jeszcze bardziej podkreśla męski charakter aromatu. Każdy mężczyzna będzie zadowolony z tego zapachu.

Aromat „Eclat Homme Sport” to prawdziwy męski zapach i bestseller. Czym dokładnie przyciąga klientów ta woda toaletowa? Przede wszystkim jest to męski, prawdziwy sportowy zapach. Uosabia jednocześnie elegancję, pewność siebie i doświadczenie swego posiadacza. Popularność tego zapachu jest przerażająca; od kilku lat jest on bestsellerem w kolekcji aromatów firmy Oriflame. Ten zapach ma drzewno-wodną podstawę, a to z kolei harmonijnie łączy się w tańcu aromatów z eleganckimi nutami zamszu, które przeplatają się z innym bogatym i żywym składnikiem – bergamotą. Ten aromat stworzy niepowtarzalną atmosferę Francji. Nie przegap hitu sezonu!

W tym wydaniu wiele poświęcono mężczyznom. Na stronach katalogu można znaleźć męski zestaw, który zawierał piankę do golenia, żel po goleniu, dezodorant i perfumowany spray do ciała. Każdy mężczyzna będzie zadowolony, jeśli otrzyma taki zestaw kosmetyków. Każdy facet potrzebuje tych produktów, ponieważ są one używane na co dzień. Wszystkie te produkty są częścią męskiej serii „North for MEN” i są bardzo popularne wśród silnej połowy ludzkości. Uszczęśliw swojego wybrańca przy pomocy produktów wysokiej jakości od Oriflame. Jeśli spodobało Ci się coś z katalogu Oriflame, możesz udostępnić to na Facebooku lub WhatsApp.