Katalog Oriflame 10 2020

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Na tej stronie znajdziesz katalog online Oriflame 10 2020 Polska w formie elektronicznej. Ten katalog jest w pełni zgodny z wydaniem do druku. Możesz przewijać katalog za pomocą strzałek „w lewo” i „w prawo”. Jeśli chcesz otworzyć strony katalogu na pełnym ekranie, kliknij strzałki w prawym górnym rogu strony katalogu.

Przegląd ofert i promocji katalogu Oriflame 10 2020 Polska

Katalog Oriflame 10 2020 Polska w wersji elektronicznej zwraca naszą uwagę na aktywną ochronę skóry przed działaniem palącego letniego słońca oraz inne niezbędne codzienne środki.

Katalog prezentuje letnie lekkie zapachy „Joyce Rose” i „Joyce Jade” – produkty te zebrały w sobie najbardziej kolorowe aromaty letnich kwiatów, od lilii wodnych po dzikie storczyki. Ten przepyszny zapach będzie pasował do kobiety, która chce zdobyć serce swojego wybranka od pierwszych minut spotkania. Aromat ma nuty wanilii, migdałów i jasny aromat jagodlinu wonnego. Ten zapach Madagaskaru uosabia wszystkie kolory życia i łatwo tworzy w powietrzu niewidzialną atrakcję, której nikt nie jest w stanie się oprzeć – tak jak czasami nie można się oprzeć orzeźwiającemu koktajlowi w letni gorący i słoneczny dzień. Ten kwiatowy, orientalny zapach sprawi, że najbardziej zwyczajny dzień będzie niezapomniany!

Katalog przedstawia szeroką gamę lakierów do paznokci, zarówno zwyczajnych, z szeroką gamą kolorów, jak i z połyskiem, których wybór jest nie tak duży, ale wciąż będą one wyglądać bardzo, ale to bardzo imponująco. Oprócz lakierów do paznokci na stronach katalogu można znaleźć narzędzia do pielęgnacji paznokci i skórek wokół nich. Pielęgnując swoje dłonie, nie zapomnij zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo paznokci. Oriflame dba nie tylko o piękno, ale także o zdrowie!

W aktualnym katalogu Oriflame znalazły się również środki na łatwą letnią opaleniznę w domu. Zwróć uwagę na serię „Sun Zone” – spray z tego zestawu został zaprojektowany tak, aby skóra miała najbardziej naturalną opaleniznę! Spray „Sun Zone” należy rozpylić na skórę. On szybko się wchłania i już po 3-4 godzinach tworzy równomierną opaleniznę. Ponadto, dzięki zawartości kwasu hialuronowego, skóra będzie intensywnie nawilżony. Spray ten ma delikatny letni zapach.

Wiele nowych akcesoriów można znaleźć na stronach katalogu, od torebek i szalików po nowe modne okulary. Nie przegap! Jeśli spodobało Ci się coś z katalogu Oriflame, możesz udostępnić ten produkt na Facebooku lub WhatsApp.